EURO FOTO ART Oradea.

28.04.2015

Szlovákiai fotómüvészek kiállítása – Nagyvárad, Románia

Három tehetséges  komáromi (Szlovákia) alkotó „Hármunk szemében a világ…” című csoportos kiállitását látja vendégül a „Euro Foto Art” Galéria 2015 április 25-től.

Ebből az alkalomból Kopják Angelika, Sedliak Pál és Virágh Mária (a komáromi Helios fotóklub tagjai)103 fekete-fehér és színes fotográfiája lett elhelyezve a közismert kiállitóterem falain.  A csoportos kiállítás megnyitójára 2015 április 25-én, szombaton  11:00 órakor került sor a  három fotóművész, és nagyszámú közönség jelenlétében. A rendezvény hangulatát Thurzó Sándor József brácsaművész játéka szolgálta. A megnyitó végén Tóth István AFIAP fotóművész  átadta Virágh Mária fotóművésznek az Európai Fesztivál plakettjét, a rendezvényben nyújtott közreműködésért. – A IV. Európai Fotográfiai Fesztivál és a “Festum Varadinum” előrendezvényként  megrendezett csoportos kiállítás, melyet a  „Gheorghe Şincai” Megyei Könyvtárral partnerségben, a Bihar Megyei Tanács védnökségével szervezett az „Euro Foto Art” Egyesület.

foto: Kopják Angelika, Pavol Sedliak